دغدغه مهم رنگ و نور

نور و رنگ دغدغه مهمش در خلق و اجرای در اثر است. برگزاری ورکشاپ با موضوع کاربرد نور و رنگ در دانشگاه هنر فرایبورگ آلمان و دانشگاه هنر و خانه هنرمندان اصفهان در رزومه کاری اش دیده می شود. آثاری از مجموعه شخصی او را در پست امروز خواهید دید. « نزدیک دوسال…

 

نور و رنگ دغدغه مهمش در خلق و اجرای در اثر است. برگزاری ورکشاپ با موضوع کاربرد نور و رنگ در دانشگاه هنر فرایبورگ آلمان و دانشگاه هنر و خانه هنرمندان اصفهان در رزومه کاری اش دیده می شود. آثاری از مجموعه شخصی او را در پست امروز خواهید دید.

« نزدیک دوسال است که بر روی کاربرد نور و رنگ در تصویرسازی دیجیتال مطالعه و تحقیق می کنم. بیشتر کارهایم روی همین موضوع تاکید دارند، خیلی دوست دارم فیزیک نور را بشناسم و در تصویرسازی هایم استفاده کنم. به همین دلیل است که غالب کارهایم از روی مطالعه  و تمرینات شخصی به وجود می آیند. همه تصاویری که می بینید دیجیتال پینت هستند و با نرم افزار فتوشاپ طی دو سال اخیر کار شده اند.»

” احمد رفیعی وردنجانی” متولد ۱۳۷۳، کارشناسی گرافیک با گرایش تصویرسازی از دانشگاه هنر اصفهان دارد. تمرکز اصلی اش بر کانسپت انیمیشن، کاراکتر دیزاین و تصویرسازی بوده و علاوه بر همکاری با نشریات مختلف، با شرکت (e-berrybox)  دانمارکی به عنوان تصویرگر نیز کار کرده است.

 

10 دیدگاه در “دغدغه مهم رنگ و نور”

  1. سلام بر شما عزیز
    بنده آیناز هستم از ترکیه که با مدیریت محترم تلفنی صحبت کردم.
    لطفا برای پیگیری کارا با ایشان همراهی کنید و اطلاع رسانی فرمائید.
    با سپاس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.