چگونگی ارائه جنس از مشتری…/سابلیمیشن…

همانگونه که اطلاع دارید، هر سفارشی نیازمند قالب خاص خود میباشد.

چنانچه برای لیوان قصد سفارش به ما دارید حتما در نظر داشته باشید که باید لیوانی که برای چاپ برای ما می آورید همانند شکل زیر بوده و غیر از این نباشد که قالب آن موجود نیست.

در مورد تیشرت :

اطلاع داشته باشید که هر نوع پارچه که برای چاپ ارائه میدهید (تیشرت،کوسن و…) نباید الیاف صددرصد باشد “نخی،پنبه و…” حتما باید “پلی استیل” داشته باشد که در حرارت دستگاه نسوزد و رنگ را بخود بگیرد.

در مورد پازل :

حداکثر ابعاد برای قرار گرفتن در دستگاه چاپ باید در نظر داشته باشید اندازه A3 میباشد یعنی (۴۲×۲۹٫۷) نه اینکه قابل چاپ در سایزهای بزرگتر نباشد خیر ! بلکه ما برای چاپ این سایز بزرگتر را نداریم.

در ابعاد کوچکتر از A3

در مورد قاب موبایل :

همانگونه که میدانید این بخش دارای متنوع ترین حالات است و برای تمامی گوشی های موجود در بازار امکان تهیه قابهای آن امکانپذیر نیست. لذا نیازمند زمان بیشتری برای تهیه قاب و چاپ میباشد که اگر شما تهیه کنید حتما پیش از خرید با ما مشورت کنید و اطلاعات لازم جهت خرید قاب گوشی را از ما بخواهید که زمان چاپ مشکلی برای شما پیش نیاید.

قاب موبایل ۳۸/۰۰۰ به بالا

در مورد بشقاب و… :

همانگونه که در بخش تیشرت گفته شد. بشقاب نیز نیازمند شرایط خاصی برای چاپ میباشد و هر نوع بشقاب یا پیش دستی قابل چاپ نیست.

۱- حتما کف آن تخت باشد.

۲- از شرکت های متخصص یا خود ما تهیه کنید.

چرا که باید یکسری مواد روی آنها اسپری شود که مقاومت در برابر حرارت و دریافت رنگ را داشته باشد.

در صورتیکه بخواهید روی بشقابی به خواست شما چاپ کنیم که هیچ یک از موارد اشاره شده را لحاظ نکرده باشید. تمام مسئولیت از قبیل کیفیت پائین رنگها، شکستگی ظرف در برابر حرارت بعهده شما بوده و مرکز هیچگونه مسئولیتی بعهده نمیگیرد.

 

در پایان :

در کلیه مراحل بالا ، پیش از انجام چاپ ، هزینه سفارش بطور کامل دریافت میگردد.

  • حضوری = نقد یا کارت پرداخت میکنید.

  • تلفنی = شماره کارت در اختیارتان قرار داده میشود تا پرداخت هزینه صورت گیرد.

 

شایان ذکر است که هزینه پیک در صورت تمایل شما روی جنس تا ۱/۳ هزینه پیک اضافه میشود که خود شما متحمل پرداخت میشوید و الباقی آنرا مرکز پرداخ میکند. حال بستگی به مسیر شما دارد.

 

برای همه ایران آرزوی موفقیت و کامیابی داریم…

مرکز فوق تخصصی طراحی ، چاپ و تبلیغات cmyk

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.